امروزیکشنبه, 05 فروردين 1397 00:21

بازدید معاون درمان دانشگاه از پایگاه‌‌های اورژانس جاده‌ای و اورژانس بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گناباد به همراه کارشناسان این دانشگاه از دو پایگاه‌ اورژانس جاده‌ای و اورژانس بیمارستان 15 خرداد بیدخت بازدید کرد.

به گزارش وب‌دا، دکتر اکبری در این بازدید که کارشناسانی از معاونت درمان و اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه هم حضور داشتند، از دو پایگاه اورژانس جاده‌ای نجم‌آباد و عمرانی و بخش اورژانس بیمارستان 15 خرداد بیدخت بازدید و کرد.

در این بازدیدها، ضمن بررسی میزان آمادگی نیروها و تجهیزات و داروهای موجود در آمبولانس‌ها، وضعیت خدمت‌رسانی آن‌ها مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

دکتر اکبری در این بازدیدها با اشاره به افزایش سفرها در ایام تعطیلات نوروزی، بر حضور آمبولانس‌های اورژانس 115 در حاشیه جاده‌ها و آمادگی کامل برای خدمت‌رسانی به مصدومان حوادث احتمالی تاکید و اظهار امیدواری کرد که در ایام تعطیلات نوروز امسال، شاهد سفرهای امن و بی‌خطری برای هموطنان عزیز باشیم.

وی با اشاره به آمادگی مراکز درمانی و حضور پزشکان متخصص و عمومی در ایام تعطیلات نوروزی در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی گناباد، اظهار امیدواری کرد که مسافران عزیز با رعایت اصول ایمنی سفر و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، از فرصت تعطیلات نوروز برای استراحت و آرامش استفاده کنند.