امروزیکشنبه, 05 فروردين 1397 00:01

حضور مدیر پرستاری دانشگاه در نشست مدیران پرستاری دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور

خانم قرچه مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گناباد در نشست مدیران پرستاری دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور که در تهران برگزار شد، حضور یافت.

به گزارش وب‌دا، در این نشست که در محل دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران برگزار گردید، مدیران پرستاری ضمن بیان تجربیات و عملکرد دانشگاه مربوطه در سال 94، چالش‌ها و مشکلات را بیان و در خصوص راهکارهای اجرایی تبادل نظر کردند.

در عصر همین روز نشست مدیران پرستاری کشور با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، قائم مقام وزیر، معاونین و مدیران ارشد برگزار گردید و تعدادی از مدیران پرستاری دیدگاه های خود را مطرح و حمایت همه جانبه خود را از اجرای برنامه طرح تحول سلامت و برنامه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کردند.

همچنین به دلیل حمایت‌های دکتر هاشمی مقام عالی وزارت از حوزه پرستاری، مدیران پرستاری با تقدیم تابلو فرش نفیسی از ایشان تجلیل و قدردانی کردند.

در بخش پایانی این نشست با اهدای لوح از تلاش‌های چند تن از معاونین و مدیران ارشد از جمله دکتر حریرچی قائم مقام وزیر و معاون کل وزارت بهداشت، دکتر آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت، دکتر کشاورز مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارتی، دکتر زارع نژاد مشاور وزیر و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی، دکتر توکلی رییس مرکز حراست، دکتر ماهر معاون فنی و برنامه‌ریزی معاونت درمان، ماهی سرپرست اداره کل منابع انسانی، دکتر پریدار مدیر کل خدمات پشتیبانی و رفاهي و مهندس معنوی رییس اداره سیاست گذاری تعرفه تقدیر شد.