امروزدوشنبه, 30 بهمن 1396 17:05
آمار سایت
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
1255
1100
4051
2323308
30912
53125
28898429

انتخابات شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد

انتخابات شوراهای صنفی دانشکده‌ها و خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه بر اساس دستورالعمل و آیین‌نامه جدید شوراهای صنفی با حضور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد در محل امور دانشجویی دانشگاه برگزار شد.
به گزارش وب‌دا،  مدیر امور دانشجویی دانشگاه گفت: به منظور افزایش مشارکت دانشجویان در برنامه‌‌های امور صنفی و رفاهی و با توجه به آئین‌نامه شورای صنفی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی، از حدود یک ماه قبل، برنامه‌ریزی جهت برگزاری هر چه بهتر انتخابات شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه صورت پذیرفت.
علی اکرامی افزود: پس از ثبت‌نام از دانشجویان متقاضی و رقابت بین ۳۵ نامزد عضویت در شوراهای صنفی دانشکده‌ها و خوابگاه‌ها، انتخابات با استقبال گسترده دانشجویان برگزار شد.
وی اظهار کرد: بر اساس جدول زمانی تهیه شده، انتخابات در دانشکده‌ها  ازساعت ۹ الی ۱۴ و در خوابگاه‌های دانشجویی از ساعت ۱۹ الی ۲۱ با حضور دو نفر از دانشجویان غیرداوطلب که عضو کمیته اجرایی بودند، برگزار گردید و در مجموع ۳۲۰ رای اخذ شد.
مدیر امور دانشجویی ابراز امیدواری کرد که اعضای جدید شوراهای صنفی با ارتباط نزدیک‌تر با دانشجویان و هماهنگی و تعامل با مسئولین در پیگیری و رفع دغدغه‌ها و خواسته‌های رفاهی و صنفی دانشجویان بیش از پیش فعال و تاثیرگذار باشند.
یادآور می‌شود، پس از شمارش آراء و نهایی شدن نتایج انتخابات شورای صنفی در دانشگاه علوم پزشکی گناباد در ۴ حوزه مجموعه خوابگاهی فجر، دانشکده‌های پزشکی، پیراپزشکی و پرستاری و مامایی، تعداد ۵ نفر از هر گروه به عنوان اعضاء اصلی انتخاب شدند.