امروزدوشنبه, 30 بهمن 1396 08:58
آمار سایت
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
457
1100
3253
2323308
30114
53125
28897631

حضور کارشناس قرآنی دانشگاه در نشست آسیب شناسی جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان

نشست آسیب شناسی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و بررسی تدوین آیین‌نامه بیست و سومین دوره این جشنواره در سالن اجلاس معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت برگزار شد.به گزارش وب‌دا، سید محمدجواد مجتبوی کارشناس قرآنی دانشگاه که به عنوان یکی از سه مدیر و کارشناس منتخب دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در این نشست هم‌اندیشی حضور داشت، پیشنهادهایی در جهت ارتقاء سطح جشنواره قرآن و عترت ارائه کرد.
این نشست با هدف آسیب شناسی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با حضور دکتر محمدمهدی بحرالعلوم رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت و همچنین اساتید، مدیران، کارشناسان و صاحب‌نظران قرآنی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار شد.
در ابتدای این نشست ارزیابی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت توسط اعضای حاضر صورت پذیرفت و پیشنهادات و انتقاداتی از سوی مدعوین ارایه شد که از جمله می‌توان به برگزاری نمایشگاه آثار برگزیده، افزایش سطح جوایز و برگزاری جشنواره قرآن و عترت به تفکیک اساتید، دانشجویان و کارکنان اشاره کرد.
در ادامه این نشست، راهکارها و پیشنهادات مختلف برای تدوین آیین‌نامه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ارائه شد که افزوده شدن رشته‌های ابتهال، دکلمه خوانی به بخش آوایی و رشته نماز در بخش معارف قرآنی و سیره معصومین(ع ) از جمله آن‌ها بود. همچنین مقرر شد تعدادی از رشته‌های ادبی و هنری نیز به رشته‌های گروه‌های استادان و کارکنان افزوده شود.