امروزسه شنبه, 30 آبان 1396 17:35
آمار سایت
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
1564
1129
6307
2098344
39642
57953
28676350

قدردانی امام جمعه گناباد از دست‌اندرکاران احداث و تجهیز بیمارستان علامه بهلول گنابادی

امام جمعه گناباد در خطبه‌های نمازجمعه امروز 18 فروردین ماه، از دست‌اندرکاران احداث و تجهیز بیمارستان علامه بهلول گنابادی قدردانی کرد.


به گزارش وب‌دا، حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب از بیمارستان علامه بهلول گنابادی به عنوان بزرگترین پروژه دولتی این شهرستان یاد کرد و افزود: از همه دست اندرکاران احداث، تکمیل و تجهیز این بیمارستان از آغاز تا کنون که پیگیری و همت داشتند از جمله رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و همچنین رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی گناباد و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و فرمانداران سابق و اسبق شهرستان گناباد  تشکر و قدردانی می‌کنم.
وی با اشاره به اینکه خوشبختانه پذیرش بیماران از امروز و قبل از افتتاح رسمی در این بیمارستان آغاز شده است، تصریح کرد: بیمارستان علامه بهلول گنابادی دارای پیشرفته‌ترین تجهیزات است که برای تکمیل و تجهیز آن 800 میلیارد ریال هزینه شده است.
حجت‌الاسلام صادقی‌نسب افزایش دو برابری تخت‌های این بیمارستان نسبت به مجموع تخت‌های هر دو بیمارستان قبلی شهرستان گناباد را از دیگر ظرفیت‌های این بیمارستان عنوان و اظهار کرد: راه‌اندازی بیمارستان علامه بهلول گنابادی اقدام شایسته‌ای است که ضمن خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان گناباد، می‌تواند به بیماران شهرستان‌های اطراف نیز ارائه خدمت کند.