امروزپنج شنبه, 03 اسفند 1396 22:23
آمار سایت
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
2325
1524
11496
2323308
38357
53125
28905874

رکن اصلی خدمت‌رسانی در هر سازمانی، مجموعه پرسنلی آن سازمان است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مراسم روز کارمند گفت: رکن اصلی خدمت‌رسانی در هر سازمانی، مجموعه پرسنلی آن سازمان است.
به گزارش وب‌دا، دکتر احمدی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مراسم گرامیداشت روز کارمند و تجلیل از کارمندان نمونه این دانشگاه که با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان، اعضای هیئت رئیسه، اعضای هیئت علمی، مدیران و کارکنان دانشگاه در سالن همایش‌های کوثر پردیس دانشگاه برگزار شد، گفت: این دانشگاه با 1350 کارمند در قالب دو شبکه بهداشت و درمان گناباد و بجستان فعالیت می‌کند.
وی اظهار کرد: با توجه به اینکه رکن اصلی خدمت‌رسانی در هر سازمانی، مجموعه پرسنلی آن سازمان است، باید دقت، توجه و رعایت مقررات سازمانی مورد توجه قرار گیرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد ادامه داد: به رغم محدودیت‌های موجود در جذب نیرو، طی دو سال اخیر حدود 80 نیروی خدمات بهداشتی به کارگیری شده‌اند و امیدواریم با افتتاح بیمارستان علامه بهلول، 150 نیروی جدید به کار گرفته شوند.
دکتر احمدی بر توجه به مسائل رفاهی کارکنان تاکید و عنوان کرد: در همین راستا برای ایجاد شور و نشاط و افزایش رضایت‌مندی در بین کارکنان دانشگاه، برای هر کارمند هدایا و سبدهای کالای مختلفی به مناسبت‌های روز کارمند، ماه رمضان و عید نوروز و همچنین اردوهای تفریحی در فصول تابستان و زمستان در نظر گرفته شده است که به طور متوسط برای هر کارمند، به میزان 750 هزار تومان کمک هزینه رفاهی در هر سال می‌شود.
وی افزود: حدود  40 درصد پرسنل دانشگاه قراردادی هستند که امیدواریم با رفع مشکل جذب آنها، هم مشکل تامین حقوق و دستمزدشان از محل درآمد اختصاصی دانشگاه مرتفع گردد و هم انگیزه کاری آنها افزایش یابد.
وی خاطرنشان کرد: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی با تلاش همه معاونت‌ها و پرسنل زحمتکش خود توانسته است در حد توان، در ارائه خدمات مطلوب به مردم کوشا باشد.
دکتر احمدی با قدردانی و تشکر از همه معاونان و تک تک کارکنان دانشگاه علوم پزشکی، ابراز کرد: همه کارمندان ما نمونه هستند.
یادآور می‌شود، در پایان این مراسم از کارکنان نمونه دانشگاه در سال 94، با اهدا لوح سپاس و هدیه قدردانی شد.
 برای مشاهده تصاویر کلیک کنید