امروزشنبه, 05 اسفند 1396 09:31
آمار سایت
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
440
1884
440
2335937
40784
53125
28908301

قدردانی نمایندگان معاونت‌های وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی گناباد

نمایندگان معاونت‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جلسه هیئت امناء دانشگاه علوم پزشکی گناباد، از عملکرد مثبت و تلاش‌های انجام شده در این دانشگاه، قدردانی کردند.

قدردانی نماینده مدیریت برنامه‌ریزی، بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت از عملکرد مالی دانشگاه

نماینده مدیریت برنامه‌ریزی، بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دومین جلسه هیئت امناء دانشگاه علوم پزشکی گناباد در سال 95 که با موضوع بررسی گزارش عملکرد و اصلاحیه بودجه تفصیلی 94 دانشگاه برگزار شد، از عملکرد مالی دانشگاه علوم پزشکی گناباد قدردانی کرد.
ناصر سلمان مهاجر، با تشریح مطالبات و تعهدات دانشگاه در پایان سال 94، از رئیس دانشگاه، معاون توسعه مدیرت و منابع و مدیران مالی و بودجه دانشگاه قدردانی کرد.

قدردانی نماینده معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از رشد خوب مقالات دانشگاه

نماینده معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جلسه هیئت امناء دانشگاه علوم پزشکی گناباد، از رشد خوب مقالات چاپ شده دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مجلات داخلی و بین‌المللی قدردانی کرد.
دکتر محمدقاسم جهانگرد، با بیان اینکه شاخص عملکرد نسبت تعداد مقالات ایندکس شده در مجلات داخلی به کل تعداد پژوهشگر تطبیق یافته این دانشگاه 2 برابر شاخص کشوری و شاخص عملکرد نسبت تعداد مقالات ایندکس شده در مجلات بین‌المللی به کل تعداد پژوهشگر تطبیق یافته این دانشگاه حدود 3/0 برابر شاخص کشوری است، اظهار کرد: با وجود اینکه نسبت استاد به دانشجو در این دانشگاه فاصله زیادی با متوسط کشوری دارد و به دلیل کم بودن اعضای هیئت علمی، اساتید بیشتر مشغول بحث‌های آموزشی هستند ولی انجام کارهای پژوهشی و چاپ و ارائه مقالات آن‌ها در وضعیت خوبی قرار دارد.
دکتر احمدی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد هم در این جلسه با بیان اینکه معاونت تحقیقات و فناوری این دانشگاه توانسته است با ارتقاء سه رتبه‌ای، به جایگاه دهم در فعالیت‌های تحقیقات و فناوری دانشگاه‌های هم‌تراز دست یابد، اظهار کرد: کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه موفق شد برای دومین سال متوالی در بیست و یکمین جشنواره علوم پزشکی رازی درسال94، رتبه دوم را در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی هم‌تراز به خود اختصاص دهد.
وی با اشاره به ارائه 175 مقاله در همایش‌های داخلی و خارجی، بیان کرد: 142 عنوان مقاله توسط پژوهشگران این دانشگاه در مجلات معتبر داخلی و بین‌المللی چاپ شده است.

قدردانی نماینده معاونت درمان وزارت بهداشت از عملکرد مناسب معاونت درمان دانشگاه

ذهبی، نماینده معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هم در این جلسه، عملکرد حوزه درمان را مناسب و قابل تقدیر دانست و اظهار کرد: تلاش‌های دانشگاه علوم پزشکی گناباد در حوزه طرح تحول نظام سلامت نمایان است.
وی با بیان اینکه میزان سزارین در بیمارستان‌های تحت پوشش این دانشگاه، همچنان روند کاهشی دارد، گفت: خوشبختانه این دانشگاه در خصوص شاخص درصد بیماران تعیین تکلیف شده در اورژانس بیمارستان، رشد قابل توجهی داشته است.

قدردانی نماینده معاونت غذا و دارو وزارت بهداشت از ارتقاء خوب شاخص‌های معاونت غذا  ودارو دانشگاه

مهندس مهدی‌زاده، نماینده معاونت غذا و دارو وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جلسه هیئت امناء دانشگاه علوم پزشکی گناباد، با بیان اینکه شاخص‌های دانشگاه در این حوزه ارتقاء خوبی داشته است، ابراز کرد: معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گناباد در سه ماهه اول امسال در سامانه برنامه عملیاتی جزء بهترین معاونت‌ها بود که جای تشکر و قدردانی دارد.
وی افزود: معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گناباد در بین 14 دانشگاه هم‌تراز، موفق به کسب رتبه ششم شده است.