امروزپنج شنبه, 03 اسفند 1396 22:21
آمار سایت
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
2314
1524
11485
2323308
38346
53125
28905863

بزرگترین آزمون علمی سال 95 در گناباد آغاز شد

همزمان با سراسر کشور، ماراتن کنکور سال 95 با رقابت داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در دانشگاه علوم پزشکی گناباد آغاز شد.
به گزارش وب‌دا، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گناباد و نماینده تام الاختیار دانشگاه در برگزاری کنکور سراسری سال 95 در شهرستان گناباد، گفت: در نخستین روز برگزاری کنکور سراسری امسال، صبح امروز، پنج‌شنبه 24تیرماه، 171 داوطلب گنابادی در گروه‌ آزمایشی علوم ریاضی و فنی با 162 هزار و ۸۷۹ نفر در سراسر کشور به رقابت پرداختند.

دکتر علی محمدپور افزود: 48 دواطلب زن و 123 داوطلب مرد گروه علوم ریاضی و فنی در ساختمان معاونت فرهنگی دانشجویی و دانشکده پزشکی پردیس دانشگاه علوم پزشکی با هم به رقابت پرداختند.

وی اظهار کرد: آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی هم صبح امروز،همزمان با سراسر کشور با حضور 258 داوطلب شهرستان گناباد در دانشکده‌های پزشکی، پرستاری ـ مامایی، بهداشت و پیراپزشکی واقع در پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گناباد و نماینده تام الاختیار دانشگاه در برگزاری آزمون سراسری با اشاره به اهمیت حساسیت برگزاری این آزمون گفت: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی گناباد به همراه سایر مسئولان و دستگاه‌های اجرایی شهرستان، برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی لازم را جهت ایجاد فضایی امن، راحت، سالم و بدون استرس برای داوطلبان آزمون سراسری انجام داده‌اند.

دکتر محمدپور با ابراز خرسندی از برگزاری خوب آزمون دو گروه آزمایشی، یادآور شد: هماهنگی‌های لازم با مسئولین و ارگان‌های مختلف از جمله فرمانداری، آموزش و پرورش، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، اطلاعات، اورژانس 115، اداره‌ها و شرکت‌های برق، مخابرات، آب و فاضلاب، شهرداری و آتش‌نشانی صورت گرفته و همه تمهیدات لازم برای هرچه بهتر برگزار شدن این آزمون پیش‌بینی شده است.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی گناباد با بهره‌گرفتن از سابقه طولانی در برگزاری آزمون سراسری، تلاش کرده است تا با فراهم کردن فضای فیزیکی مناسب و تامین همه شرایط بهداشتی، سرمایشی و تهویه مطلوب و بهره‌گیری از اساتید، کارشناسان و کارکنان خبره و باتجربه به عنوان عوامل اجرایی، شرایط مناسب و فضایی آرام و سالم را برای این رقابت علمی فراهم کند و داوطلبین بتوانند با آرامش خاطر در این آزمون شرکت کنند.